У Греції двоє росіян отримали по 300 років в’язниці за перевезення нелегальних мігрантів

У Греції двоє росіян отримали по 300 років в’язниці за перевезення нелегальних мігрантів

23.09.2020 НовостиУ Греції двоє громадян РФ отримали по 300 років позбавлення волі за звинуваченнями в перевезенні нелегальних мігрантів.

Об этом сообщает Алексей ПивоваровПро це повідомляє .


Самі засуджені заперечують свою провину. За їх словами, вони знайшли в інтернеті роботу на круїзному судні для перевезення туристів, але їх підставили роботодавці.


За словами віце-президента російського підрозділу Міжнародного комітету захисту прав людини Івана Мельникова, у нейтральних водах до корабля пришвартувалися човни, з яких на борт піднявся близько 60 мігрантів, а решта команди, навпаки, пересіла в човни.


Мельников заявив, що росіяни нібито вирішили, що не можуть кинути людей гинути в морі і залишилися, але розібратися в управлінні плавзасобом вони так і не змогли і подали сигнал SOS. Через деякий час до них підійшов корабель, який взяв пасажирів на борт, а після передав їх владі Греції.


Такий тривалий термін вироку пов’язаний з тим, що він утворився шляхом складання термінів — від 7 до 12 років за кожного перевезеного мігранта.


Нагадаємо, що в липні 2020 року двоє росіян отримали по 253 роки в’язниці за перевезення нелегальних мігрантів.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що Греція з 1 червня відкриває готелі та басейни.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/u-hretsii-dvoie-rosiian-otrymaly-po-300-rokiv-v-iaznytsi-za-perevezennia-nelehalnykh-mihrantiv/”