На єврейському святі в Лондоні прогримів вибух: відео

На єврейському святі в Лондоні прогримів вибух: відео

05.05.2018 Новости


Близько 30 людей постраждали в результаті вибуху на півночі Лондона. Вибух прогримів в районі Стемфод Хілл, де зібрався натовп людей, які святкували єврейське свято Лаг ба-Омер.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на dailystar.

Передбачається, що вибух міг статися через випадково упущеного в багаття мобільного телефону або через те, що в вогонь хлюпнули легкозаймисту рідину.

Earlier this evening we provided a mega response team to a major incident as a result of a fire explosion, alongside @Ldn_Ambulance @LAS_HART & @lfbhackney, Multiple patients were treated. pic.twitter.com/I7q0GQ14Z8

— Hatzola (@Hatzola) 2 мая 2018 г.

Близько десяти постраждалих госпіталізовані з важкими травмами – зокрема, з сильними опіками обличчя. Решті допомогу надали на місці.

Як повідомлялося, в ніч на 4 червня минулого року в Лондоні сталися два теракти, в результаті яких загинуло 7 осіб, щонайменше 48 людей постраждали.

Нагадаймо, перший теракт стався на Лондонському мосту близько 22:00 за місцевим часом. Білий фургон на великій швидкості наїхав на пішоходів. Відразу стало відомо про двох загиблих і п’ятьох потерпілих.

Нагадаємо також, в Єрусалимі з’явиться підземне кладовище вартістю 50 млн. доларів.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/03/na-yevrejskomu-svyati-v-londoni-progrymiv-vybuh-video/”