Звільнення України від духовної окупації РПЦ можна порівняти з майбутнім виведенням з українських територій російських збройних сил

Звільнення України від духовної окупації РПЦ можна порівняти з майбутнім виведенням з українських територій російських збройних сил

15.10.2018 Новости

Спецслужба близька до провалу.


Я б ніколи не став писати про внутрішньоцерковні справи. Однак РПЦ в її нинішньому вигляді – скоріше, не релігійна організація, а спецслужба, що має пропагандистські, розвідувальні та охоронні функції. Вона, поряд із ФСБ, ГРУ, державним телебаченням, – один з основних інструментів ведення гібридної війни. Її завдання – забезпечення лояльності до Кремля православних як усередині, так і за межами країни. Тому зовсім не дивно, що проблеми РПЦ офіційно обговорюють представники інших спецслужб і силових органів на Раді безпеки Росії.


На відміну від інших спецслужб, РПЦ має можливість абсолютно вільно і легально працювати на території інших країн. Навіть більше, в Україні керівництво РПЦ через своїх місцевих представників може впливати на більшу частину населення, що в умовах російської агресії становить серйозну загрозу безпеці країни. Це те саме, якби ФСБ могла мати легальні відділення в будь-якому українському селі.


Російські військові окупували Крим і частину Донбасу, а окупанти в рясах контролюють релігійне життя в більшій частині України. Звільнення України від духовної окупації РПЦ за значенням можна порівняти з неминучим у майбутньому виведенням з українських територій російських збройних сил.


Після нещодавніх рішень Синоду Константинопольського патріархату релігійна деокупація України стає неминучою, хоча, звісно, попереду ще роки напруженої боротьби. Сподіваюся, що Росія рано чи пізно також звільниться від духовного гніту кремлівської спецслужби "РПЦ".


Джерело: Игорь Эйдман / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/eydman/-zvilnennja-ukrajini-vid-duhovnoji-okupatsiji-rpts-mozhna-porivnjati-z-majbutnim-vivedennjam-z-ukrajinskih-teritorij-rosijskih-zbrojnih-sil-428534.html”