Укрпошта скорочує третину працівників

Укрпошта скорочує третину працівників

01.11.2018 Новости

ПАТ “Укрпошта” запустило програму зі скорочення адміністративно-управлінського персоналу на 30%, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу ПАТ.Як повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський на прес-конференції в Києві в четвер, він підписав відповідний документ вранці 1 листопада і звернувся до профспілок із відповідним повідомленням.


“Це 30% фонду оплати праці адміністративно-управлінського персоналу. І це не топ-менеджмент. Адміністративно-управлінським персоналом вважаються і бухгалтери, і айтішники, і інші. А тому так, це 30% фонду оплати праці невиробничого персоналу”, – наголосив він.


За словами І.Смілянського, у компанії все ще є місяць, що надає змогу дочекатися узгодження нового тарифу з доставки пенсій. Це допоможе не реалізовувати всі заплановані скорочення.


Як повідомлялося, прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв не допустити припинення “Укрпоштою” доставки пенсій українцям і запропонував її менеджменту звільнитися в разі, якщо вони не згодні з важливістю цієї соціальною функцією.


У вересні гендиректор “Укрпошти” І.Смілянський заявив, що компанія планує припинити здійснення доставки пенсій у разі, якщо новий тариф на неї не буде затверджено.


Раніше І.Смілянський неодноразово заявляв про збитковість послуги з доставки пенсій для “Укрпошти” і необхідність перегляду тарифу на доставку пенсій.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/ukrposhta-skorochuye-tretinu-pratsivnikiv.html”