З’явилися деталі смерті пологівського маніяка

З’явилися деталі смерті пологівського маніяка

08.11.2018 Новости


На похорон одного із найжорстокіших вбивць України Сергія Ткача не приїхала ні молода дружина, яка його обожнювала, ні інші родичі.

З’явилися деталі смерті пологівського маніяка

"Пологівського маніяка" похоронили співробітники пенітенціарної служби "власними силами".

Про це розповів начальник Житомирської установи виконання покарань №8 Костянтин Шедловський. Він також поділився подробицями смерті Ткача, який відбував довічне ув’язнення(щоб подивитися фото і відео, доскольте до кінця сторінки).

За словами Шедловського, вбивця помер 4 листопада, а не 5-го, як повідомляли ЗМІ. Поховали маніяка у середу, 7 листопада.

"Коли йому стало зле, о 15:00 ми викликали швидку. У нього був дуже низький тиск, швидка його не забрала, а о 19:00 він уже помер", — розповів Шедловський. При цьому він додав, що "пологівський маніяк" був спокійним і не вчиняв жодних порушень.

Співробітники Державної пенітенціарної служби намагалися зв’язатися із дружиною Сергія Ткача, але безрезультатно. Її місце перебування, станом на 8 листопада, невідоме.

"Після смерті Ткача ніхто не приїхав і не забрав його, ми його поховали власними силами. Наскільки я знаю, він скаржився на серце, скаржився на задишку. Там уже багато років відсиджено. А йому 60 із гаком років, та й молода дружина, і народження дитини, — це не просто так. Це ж треба було працювати, а серденько слабке вже", — розповів Шедловський.

Як відомо, Ткач відбував довічний термін у Житомирській колонії №8. Кількість доведених злочинів — 37, сам же Ткач зізнався, що зґвалтував і вбив 107 людей. Ткач вбивав і ґвалтував дівчат віком від 9 до 17 років. Ґвалтівник вів щоденник, у який записував усі моторошні подробиці злочинів.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/crime/zyavilisya-detali-smerti-pologivskogo-maniyaka-363072”