Чотирьохсмугова об’їзна дорога з’явиться навколо Борисполя

Чотирьохсмугова об’їзна дорога з’явиться навколо Борисполя

19.11.2018 Новости

“Укравтодор” планує побудувати чотирьохсмугову об’їзну дорогу навколо міста Бориспіль. Будівництво мають намір почати в 2020 році, передає 1NEWS з посиланням на ЦТС.Вона дозволить в 10 разів скоротити час проїзду транзитного автотранспорту, який зараз їде по вулиці Київський шлях, яка є основною транспортною артерією міста і одночасно частиною автомагістралі М-03 Київ – Харків – Довжанський.


“Не секрет, що місто страждає від транзитних автомобілів, які зараз проїжджають через його центр. Всього – понад 30 тисяч машин в день. Нова об’їзна дорога не тільки звільнить місто від транзиту, але і істотно поліпшить екологічну ситуацію та зменшить кількість аварій. Я неодноразово проїжджав через Бориспіль, і знаю, що транзит може зайняти до 50-60 хвилин. Упевнений, що об’їзна навколо Борисполя істотно скоротить цей час і він становитиме не більше 5 хвилин”, – заявив керівник “Укравтодору” Славомір Новак.


Точний маршрут об’їзної дороги навколо Борисполя ще не визначений – розглядається три можливих варіанти.


Найбільш вірогідним є маршрут: після повороту на аеропорт Бориспіль на автомагістралі М-03 буде побудована естакада і 4 км нової дороги, яка з’єднається з трасою Р-03 (Бровари-Бориспіль). Потім існуючий відрізок дороги Р-03 розширять з двох до чотирьох смуг руху. У місці з’єднання доріг Р-03 і М-03 (перед селом Іванків) будуть облаштовані дворівневі розв’язки.


Нагадаємо, “Укравтодор” вирішив ямкового ремонту доріг.