Лобода, Кіркоров, Ані Лорак: YouTube показав смаки українських меломанів Избранное

Лобода, Кіркоров, Ані Лорак: YouTube показав смаки українських меломанів
16.05.2018 22:28
shadow
Лобода, Кіркоров, Ані Лорак... YouTube показав смаки українських меломанів
Сервіс YouTube із 10 травня розширив свої музичні чарти на 44 країни, до яких увійшла й Україна, пише сайт texty.org.ua.
Зауважмо очевидне: тут ідеться про аудиторію, яка активно користується інтернетом — переважно це мешканці міст і не надто старі люди. І все одно, в українському топі практично відсутні пісні "світового" рівня. Домінує російськомовна і, на думку редакції, не надто високоякісна музика.
Зокрема, чарт «Топ-пісні» відображає композиції, які сумарно набрали найбільше переглядів, включно з офіційним кліпом, лірик-відео, фан-відео тощо.
Для мазохістів: самим подивитися, що собою являють ці пісні, можна тут. Хто не в курсі, навіть "Халіб" — це все одно насправді російськомовний, лише дещо "присхіднений" поп-реп-шансон, якось так.
У «Топ-відео» – лише перегляди офіційних кліпів. Ситуація не менш гидка й печальна, даруйте за емоційну оцінку:

До рейтингу «Топ-виконавці» артисти потрапляють за сумарною кількістю переглядів усіх їхніх відео, включно з живими виступами та колабораціями.
Найпулярніший "україномовний" — той самий Олег Винник, котрий "Вовчиця", а зовсім не Океан Ельзи, як ви б могли подумати.
Якщо у Вас не відображаються фото чи відео, перейдіть, будь ласка, до повної версії сайту
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/16/294874-loboda-kirkorov-ani-lorak-youtube-pokazav-smaky-ukrayinskyh-melomaniv”

Оставить комментарий