Лобода, Кіркоров, Ані Лорак: YouTube показав смаки українських меломанів

Лобода, Кіркоров, Ані Лорак: YouTube показав смаки українських меломанів

16.05.2018 Новости

Лобода, Кіркоров, Ані Лорак... YouTube показав смаки українських меломанів
Сервіс YouTube із 10 травня розширив свої музичні чарти на 44 країни, до яких увійшла й Україна, пише сайт texty.org.ua.
Зауважмо очевидне: тут ідеться про аудиторію, яка активно користується інтернетом — переважно це мешканці міст і не надто старі люди. І все одно, в українському топі практично відсутні пісні "світового" рівня. Домінує російськомовна і, на думку редакції, не надто високоякісна музика.
Зокрема, чарт «Топ-пісні» відображає композиції, які сумарно набрали найбільше переглядів, включно з офіційним кліпом, лірик-відео, фан-відео тощо.
Для мазохістів: самим подивитися, що собою являють ці пісні, можна тут. Хто не в курсі, навіть "Халіб" — це все одно насправді російськомовний, лише дещо "присхіднений" поп-реп-шансон, якось так.
У «Топ-відео» – лише перегляди офіційних кліпів. Ситуація не менш гидка й печальна, даруйте за емоційну оцінку:

До рейтингу «Топ-виконавці» артисти потрапляють за сумарною кількістю переглядів усіх їхніх відео, включно з живими виступами та колабораціями.
Найпулярніший "україномовний" — той самий Олег Винник, котрий "Вовчиця", а зовсім не Океан Ельзи, як ви б могли подумати.
Якщо у Вас не відображаються фото чи відео, перейдіть, будь ласка, до повної версії сайту
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/16/294874-loboda-kirkorov-ani-lorak-youtube-pokazav-smaky-ukrayinskyh-melomaniv”