На Франківщині почастішали квартирні крадіжки. Як вберегти свою оселю від злодіїв

На Франківщині почастішали квартирні крадіжки. Як вберегти свою оселю від злодіїв

06.12.2018 Новости


Чи не щодня до правоохоронців Прикарпаття звертаються мешканці і повідомляють про крадіжку з їх квартири чи приватного будинку. Поліціянти шукають зловмисників і водночас радять, як захистити домівки.

Зокрема у четвер, п’ятого грудня, зловмисники обікрали будинок калушанина. Невідомі проникли до хати через вікно. Поліціянти розшукують зловмисників.

Нагадаймо, цьогоріч на Прикарпатті обікрали понад 800 квартир і приватних будинків.

Особливості квартирних крадіжок:

  • непрохані гості проникають в оселі людей як вночі, так і вдень. Вони відстежують час, коли квартира залишається без господарів.
  • Крадіжки вчиняють як місцеві, так і гастролери з інших областей та навіть країн.
  • Для цього використовують мітки (сірник чи папірець між дверима та дверною коробкою) або самостійно спостерігають за помешканням.
  • Крадіїв цікавить переважно легка здобич, яку можна швидко знайти у квартирі та непомітно винести з під’їзду. Зокрема, це гроші чи золото.
  • Зловмисників приваблюють сучасні двері. Якщо радянські двері/замки потрібно ламати (витрачається зайвий час), то нові дешеві китайські замки можна з легкістю відкрити.

Як уникнути квартирних крадіжок:

  • З першу оберіть вид сигналізації. Вона може реагувати на відкриття або розбиття вікна. Сигналізація відлякує злодіїв або зменшує час їхнього перебування у квартирі.
  • По-друге, встановіть надійні двері та замки (декілька різноформатних). Ідеальний варіант — змінювати замки кожні три роки.

Жоден зі згаданих способів не може стати гарантією того, що злодії оминуть вашу домівку. Мета зловмисника — легка нажива. Якщо на його шляху стоятиме лише складний замок, то він його відкриє.

Якщо ж квартирному крадієві заважатимуть робити його справу якісні двері, складні замки, грати на вікнах і сигналізація, то він уже точно вирішить не чіпати вашу квартиру.

Якщо ви стали очевидцем квартирної крадіжки — одразу ж телефонуйте на «102».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З інструментами і наркотиками: на Прикарпатті поліціянти спіймали обкрадачів квартир (ФОТО)

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/na-frankivshhini-pochastishali-kvartirni-kradizhki-yak-vberegti-svoyu-oselyu-vid-zlodiyiv/”