Porsche вперше з 2014 року відкликає моделі 911 і Boxster

Porsche вперше з 2014 року відкликає моделі 911 і Boxster

07.12.2018 Новости

Представники преміального автомобільного бренду Porsche заявили про відкликання 85 одиниць транспортних засобів власного виробництва з-за виявлених проблем, пов’язаних з системою безпеки. Як зазначили розробники, мова йде про моделі, що входять в сімейство Boxster і 911. Подібна процедура щодо даних моделей відбувається в перший раз, з 2014 року.


Відомо те, що заходи з організації безпеки проводяться відповідними профільними структурами Сполучених Штатів. Власникам майже 100 моделей 911, Boxter і Cayman вже були розіслані запрошення з зазначеної в них проханням про відвідування найближчого сервісного центру для того, щоб усунути виявлені неполадки. Як відзначили представники німецької компанії, проблема була виявлена в механізмі реагування на викид бічних подушок безпеки, які в потрібний момент могли просто не міг спрацювати.

Тим часом Porsche вже заявляють про те, що даний дефект жодним чином не пов’язаний зі скандальним постачальником Takata, який став причиною того, що багато провідні торгові марки автопрому зазнали багатомільйонні витрати. Мова йде, у разі німців з Porsche, про деталі, що поставляються Autoliv.