Затриманий в Москві американець має також британське підданство – The Times

Затриманий в Москві американець має також британське підданство – The Times

04.01.2019 Новости

Затриманий в Москві американець має також британське підданство – The Times

Британське впливове видання The Times із власних джерел підтвердило, що громадянин США Пол Вілан, якого вже офіційно обвинуватили в шпигунстві, має також британське підданство.

По це йдеться в публікації на сайті видання, оприлюдненій в ніч на п’ятницю.

"Як дізналося The Times, в Росії був затриманий за підозрою в шпигунстві британський громадянин", — йдеться на шпальтах видання.

Раніше повідомлялося, що Пол Вілан народився в Оттаві (Канада) та переїхав до США разом з родиною на початку 1970-х років.

При цьому повідомляється, що формально Вілан вже був звинувачений у шпигунстві, оскільки російська влада стверджує, що йому передали в готельному номері в Москві флеш-накопичувач, який начебто містить секретний список російських агентів.

При цьому уточнюється, що Пол Вілан, також є громадянином США. Представники Посольства США в Москві зв’язалися зі своїми британськими колегами, щоб повідомити їх про арешт Вілана, а також його статус британського підданого.

Як зазначив з цього приводу виданню речник зовнішньополітичного відомства Британії, "представники на місцях подали звернення про отримання консульського доступу до британського громадянина, затриманого в Росії".

Як зазначається в публікації, це додасть напруження у відносинах між Лондоном і Москвою після того, як в Британії була розкрита операція російських спецслужб щодо спроби вбивства колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля в британському Солсбері.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2613271-zatrimanij-v-moskvi-amerikanec-mae-takoz-britanske-piddanstvo-the-times.html”