В українській розвідці повідомили, що Росія готує теракти на окупованих територіях із метою звинуватити в цьому Україну

В українській розвідці повідомили, що Росія готує теракти на окупованих територіях із метою звинуватити в цьому Україну

04.01.2019 Новости

В український розвідці вважають, що російські спецслужби можуть організовувати диверсії на власних об’єктах критичної інфраструктури

Росія готує теракти на окупованих територіях України з метою звинуватити в цьому українську сторону. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці у "Фейсбуці" Генерального штабу Збройних сил України.

"Воєнна розвідка України відмічає цілеспрямовану підготовку спецслужб Росії до інформаційної провокації проти нашої держави. Із метою дискредитації України у світі та виправдання своїх агресивних дій в Азово-Чорноморському регіоні, російська сторона готується звинуватити Україну в нібито підготовці терористичних актів на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та АР Крим", – ідеться в повідомленні.

У ГУР не відкидають диверсій російських спецслужб на власних об’єктах критичної інфраструктури з тією самою метою – звинуватити в них українську сторону.


https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/1159955340840388

29 грудня у ГУР Міноборони України повідомили, що російські фахівці з хімічних, бойових і отруйних речовин прибули на окупований Донбас, імовірно, для підготовки диверсійно-терористичного акту із застосуванням хімічно небезпечних речовин. Україну можуть звинуватити в інциденті.

У квітні 2014 року на сході України почався збройний конфлікт. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-v-ukrajinskij-rozvidtsi-povidomili-shcho-rosija-gotuje-terakti-na-okupovanih-teritorijah-z-metoju-zvinuvatiti-v-tsomu-ukrajinu-634398.html”