Вчені склали список кращих продуктів для хорошого сну

Вчені склали список кращих продуктів для хорошого сну

12.01.2019 Новости

Здоровий і міцний нічний сон залежить від раціону людей, відзначають експерти.

Продукти, які ми вживаємо, впливають на весь наш організм, в тому числі і на якість сну, від якого залежить фізичний і емоційний стан людини. Вчені склали список кращих продуктів для хорошого і міцного нічного відпочинку.

Одним з важливих гормонів, який контролює якість сну, є мелатонін, який виробляється мозком. А те наскільки ефективно використовується цей гормон, залежить від денного раціону людини. Джерелом мелатоніну є триптофан – альфа-амінокислота, що входить до складу білків живих організмів. Крім того, тривалість та поліпшити якість сну допоможуть вітаміни групи В і магній.

Триптофан, магній і вітаміни групи В містяться в молочних продуктах та рибі. Поживні речовини, які сприяють збільшенню виробництва мелатоніну і підтримують його вивільнення, є в горіхах. Риба, боби і сочевиця – відмінне джерело вітамінів триптофану і вітамінів. Соя і сир також увійшли в список продуктів, які покращують якість нічного сну. Також експерти радять не відмовлятися від м’яса і додавати його в раціон. У випадку, якщо людина відчуває голод перед сном, він може випити склянку знежиреного молока або з’їсти банан з горіхами – це допоможе швидше заснути.Джерело статті: “https://ukrpost.biz/vchenі-sklali-spisok-krashih-prodyktіv-dl/”