Протести «жовтих жилетів»: у Парижі поліція затримала 59 учасників

Протести «жовтих жилетів»: у Парижі поліція затримала 59 учасників

12.01.2019 Новости

<p>Поліція у Парижі застосувала сльозогінний газ і водомети</p><div></div> — Протести «жовтих жилетів»: у Парижі поліція затримала 59 учасників

Поліція у Парижі застосувала сльозогінний газ і водомети

Фото: AFP

Протести «жовтих жилетів» у Франції продовжуються

У Франції в суботу, 12 січня, знову тривають протести «жовтих жилетів». Тисячі демонстрантів виходять на вулиці різних міст вже дев’яту суботу поспіль. По всій країні за порядком стежать близько 80 тисяч правоохоронців, серед яких п’ять тисяч — у Парижі, передає інформагенція dpa.

У французькій столиці поблизу Тріумфальної арки дійшло до сутичок із поліцією після того, як деякі демонстранти почали жбурляти у правоохоронців різні предмети. Поліція застосувала сльозогінний газ і водомети, передає AFP.

Деякі демонстранти вимагали «зупинити поліцейське насилля» і відставки президента Франції Еммануеля Макрона.

До обіду в Парижі у зв’язку з протестами затримали 59 людей. Дехто з них намагався пронести зброю, а дехто приєднався до групи агресивно налаштованих осіб, які хотіли чинити акти насилля, пише dpa з посиланням на речницю поліції. Точних даних про кількість таких людей і ймовірних поранених наразі немає.


For’ #ActeIX of the #GiletsJaunes in #Paris the #CRS are now armed with assault rifles? #Acte9 #Yellowvests pic.twitter.com/LUAbWMCkgx

— nonouzi (@Gerrrty) January 12, 2019The police presence in Paris / Champ Elysees is getting heavy as night time falls upon France. Follow me to keep up with what’s going on and how tonight will pan out as the protesting across France grows and grows! #GiletsJaunes pic.twitter.com/tWNXpOTo2K

— Armani (@armani_salado) January 12, 2019BREAKING: Video shows 1000s of protester’s marching in Toulouse as Yellow Vest protests continue across France. #GiletsJaunes#Acte9pic.twitter.com/i49MJ87PKW

— Global News Network (@GlobalNews77) January 12, 2019#GiletsJaunes protest #Paris

Mainstream media: ‘Just a few protesters’pic.twitter.com/v8e1dC0wnU

— A. D (@AD73325424) January 12, 2019


Десятки банків, ювелірних та інших крамниць на Єлисейських Полях й інших вулицях у центрі Парижа зачинені. Власники бояться вандалізму з боку демонстрантів.

Зазначимо, президент Франції Еммануель Макрон відмовився їхати на Всесвітній економічний форум у Давосі. Зазначається, що Макрона не буде на ВЕФ через завантажений графік. Зокрема, йдеться про проведення великих національних дебатів, що вирішили організувати на тлі протестів «жовтих жилетів».

Джерело: Deutsche Welle


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/protesti-zhovtih-zhiletiv-u-parizhi-policiya-zatrimala-59-uchasnikiv-560537.html”