У Кличка назвали попередню причину пожежі на "Даринку"

У Кличка назвали попередню причину пожежі на "Даринку"

06.02.2019 Новости

У Кличка назвали попередню причину пожежі на

Попередньо, причиною займання складу на київському "Даринку" стала недбалість власника складу.

Про це заявив на прес-конференції начальник управління з цивільної оборони КМДА Роман Ткачук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Склади на "Даринку" горіли не раз. Остання перевірка цього складу була в 2016 році. Тоді пожежна інспекція знайшла порушення, і власник заплатив штраф. Йому було доручено виправити всі недоліки, але за два з гаком роки не зроблено нічого", повідомив Ткачук.

Він зазначив, що потрібно більш суворо підходити до порушників пожежної безпеки і підкреслив, що зараз штраф за недотримання правил пожежної безпеки становить всього 1700₴

У свою чергу, начальник управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС в Києві Дмитро Можевенко зазначив, що зараз остаточної версії причин пожежі ще немає. У той же час версію можливого підпалу він не розглядає.

Він зазначив, що для того, щоб загасити пожежу, магістральні лінії до працюючих гідрантів довелося тягнути на кілометр. Також довелося відключати від водопостачання частину будинків Троєщини, щоб збільшити тиск води в мережі, так як воно було вкрай низьким.

Крім того, робочі складу не одразу зателефонували на лінію «101». Спочатку вони самі намагалися загасити пожежу, що лише погіршило ситуацію, зазначив він.

Під час пожежі ніхто не постраждав. Для його ліквідації були задіяні 35 одиниць основної та спеціальної техніки, а також 137 пожежників.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/2634949-u-klicka-nazvali-poperednu-pricinu-pozezi-na-darinku.html”