Нетаньяху відмовився їхати на Мюнхенську конференцію з безпеки

Нетаньяху відмовився їхати на Мюнхенську конференцію з безпеки

11.02.2019 НовостиПрем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху відмовився брати участь у Мюнхенській конференції з безпеки.


Про це в неділю, 10 лютого, заявив речник конференції, повідомляє агенція dpa, передає DW.COM.


За словами представника конференції, відмова з боку очільника ізраїльського уряду була зроблена понад тиждень тому — невдовзі після того, як голова Мюнхенської конференції Вольфґанґ Ішинґер оголосив про участь Нетаньяху. Про причини відмови речник конференції не повідомив.


У той же час речник Нетаньяху заявив, що ізраїльська сторона ніколи офіційно не заявляла про участь очільника їхнього уряду в Мюнхенській конференції. Замість цього в офісі Нетаньяху тиждень тому заявили, що прем’єр 13-14 лютого візьме участь у конференції, присвяченій ситуації на Близькому Сході, що відбудеться у Варшаві.


Нетаньяху — ще один гість-високопосадовець, який відмовився брати участь у Мюнхенській конференції. 7 лютого президент Франції Еммануель Макрон також відмовився їхати на конференцію. У Єлисейському палації пояснил відмову тим, що Макрон хоче сконцентруватися на діалозі з громадянами на тлі протестів "жовтих жилетів" і скасував взагалі всі закордонні поїздки на найближчий час.


Нагадаймо, організатори Мюнхенської конференції з безпеки, яка відбудеться 15-17 лютого, очікують цього року рекордної кількості учасників-високопосадовців. Серед 500 гостей форуму, за інформацією на даний момент, буде 40 глав держав і урядів та 100 міністрів.


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/netanyakhu-v-dmovivsya-khati-na-myunkhensku-konferents-yu-z-bezpeki”