HBO опублікував перші кадри серіалу про Чорнобиль. ФОТО

HBO опублікував перші кадри серіалу про Чорнобиль. ФОТО

12.02.2019 Новости

Чорнобиль – п’яти серійний мінісеріал, створений спільно телеканалами HBO і Sky, розповідає історію аварії на Чорнобильській атомній електростанції у 1986 році.

Прем’єра серіалу відбудеться в травні цього року. Головні ролі в ньому грають номінант премії Еммі Джаред Харріс (Корона, Божевільні), Стеллан Скарсгорд (Меланхолія, Розумниця Уілл Хантінг) і номінант Оскар Емілі Уотсон (Хіларі і Джекі, Розсікаючи хвилі).

Джаред Харріс виконує роль Валерія Легасова, провідного радянського фізика-ядерника. У складі команди реагування він одним з перших усвідомив масштаби катастрофи. Стеллан Скарсгард грає радянського віце-прем’єра Бориса Щербину, якого Кремль призначає керувати урядовою комісією з питань Чорнобиля в перші години після аварії. Емілі Уотсон – Уляну Хомюк, радянського фізика-ядерника, яка намагається зрозуміти, що призвело до чорнобильської катастрофи.

Джаред Харріс в ролі фізика-ядерника Валерія Легасова

Стеллан Скарсгард в ролі віце-прем’єра Бориса Щербини

Емілі Уотсон в ролі фізика-ядерника Уляни Хомюк

Автор сценарію і виконавчий продюсер серіалу Чорнобиль – Крейг Мейзін (Білосніжка і мисливець 2), режисер Юхан Ренк (Пуститится берега).

Нагадуємо, що 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції в Україні стався потужний вибух, в результаті якого радіоактивна хмара накрила Білорусь, Росію, Україну, а також Скандинавію і Західну Європу.Джерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1549986833-hbo-opublikuvav-pershi-kadri-serialu-pro-chornobil.html”