У Києві в організованому ветеранами АТО закладі спробували влаштувати провокацію чоловіки з вібраторами

У Києві в організованому ветеранами АТО закладі спробували влаштувати провокацію чоловіки з вібраторами

03.03.2019 Новости

Леонід Остальцев: В арці я вже почав питати конкретно, "хто заплатив бабло за провокацію", і вони зізналися

В організованій ветеранами АТО піцерії "Pizza Veterano" у Києві невідомий найняв двох людей, щоб організувати провокацію проти виставки "Квантовий стрибок Шевченка". Про це повідомив 2 березня засновник "Pizza Veterano" Леонід Остальцев у Facebook.

"Прийшли до нас два розмальовані чувака. Як дєвочки. Ну відкрита провокація. Сіли за стіл, замовили напої, знімали на камеру, потім дістали вібратори. Я підійшов і попросив прибрати це гамно і покинути заклад – у мене сімейний заклад, і в ньому було декілька неповнолітніх дітей, які все це бачили. Хлопці трохи пом’ялися, але потім усе-таки вийшли – я ж чемно просив", – написав він.

Остальцев зазначив, що за межами піцерії запитав конкретно, "хто заплатив бабло за провокацію", і "актори" в усьому зізналися.

"Що їм обіцяли заплатити, що це провокація і так далі... Хочу звернутися до тих, хто нанімав цих телепнів, – ви не кращі від них. Є питання конкретно до мене? Я відкритий до діалогу і не тільки. Якщо хочете мене "вчепити", то хоча б "акторів" не таких сцикливих набирайте... Хотілося повалити їм кабіни в хлам, але ми мирні люди", – додав засновник піцерії.

Провокатори показали листування із замовником. У ньому йдеться, що актори мають зайти в ресторан і підійти з плакатами до виставки "Квантовий стрибок Шевченка".

"Сама виставка – карикатури на Тараса Шевченка, вам треба висміяти цією сценкою автора картин і його "твір", – ідеться в повідомленні.


https://www.facebook.com/diliriya/posts/2195676560525256

10 лютого в Києві на станції метро "Тараса Шевченка" відкрилася виставка "Квантовий стрибок Шевченка", в якій українського поета показують в образі відомих кіногероїв та історичних постатей, повідомляло видання Vgorode.

Націоналіст Юрій Хорт на своїй сторінці у "Фейсбуці" назвав виставку "українофобською". 17 лютого він порізав зображення Шевченка. Після нападу Хорта виставку закрили.


https://www.facebook.com/khort.yuri/posts/263868217863702

Остальцев на своїй сторінці у "Фейсбуці" обурився щодо вандалізму і залякування автора картин.

"Деякі локації почали відміняти виставки у себе через страх, що на них нападуть. Я зв’язався з автором і домовився, що виставка "Квантовий стрибок" буде проходити у нас... Ця виставка, цей Шевченко приверне набагато більше уваги молоді, ніж усі заняття з української літератури. Мені виставка дуже сподобалася. Це не нафталін, а осучаснений Кобзар в образах супергероїв сьогодення", – написав він.

https://www.facebook.com/diliriya/posts/2189405974485648


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/kiev/u-kijevi-v-organizovanomu-veteranami-ato-zakladi-sprobuvali-vlashtuvati-provokatsiju-choloviki-z-vibratorami-779574.html”