Безробітні та волонтер: з’явилися нові подробиці про співробітника АПУ і його вбивць

Безробітні та волонтер: з’явилися нові подробиці про співробітника АПУ і його вбивць

15.03.2019 Новости

Поки співробітник Адміністрації президента Олександр Бухтатий стікав кров’ю після нападу під парканом, його вбивці поспішили витратити вкрадені у нього гроші.


Про це повідомляє ТСН.


Саме завдяки тому, що злочинці "відволіклися" на зняття готівки і проводили розрахунки з карти, їх вдалося затримати за кілька годин.


Незабаром затримані розповіли і подробиці нападу. Так, вони підбігли до Бухтатого і різко вдарили йому в ніс. Удар був такої сили, що ніс жертви тут же зламався. Після цього вони "з м’ясом" вирвали внутрішню кишеню куртки чиновника, де лежали гаманець, телефон і банківські картки.


Підозрювані — громадяни Вірменії, всім по 35 років. Вони приїхали до Києва в грудні минулого року, ніде не працювали і весь цей час жили в хостелі біля залізничного вокзалу.


Гроші жертви злочинці витратили на продукти, які купили в магазині, розташованому неподалік від місця розправи, і на ігрові автомати.


Друзі та знайомі про Бухтатого говорять тільки хороше. Виявляється, він був ініціатором волонтерського руху на Донбасі і не тільки.Нагадаймо, як раніше повідомляв "Апостроф", вбитому в Києві працівникові Адміністрації Президента Олександру Бухтатому було 46 років, у нього залишилися дружина і син.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2019-03-15/bezrabotnyie-i-volonter-poyavilis-novyie-podrobnosti-pro-sotrudnika-apu-i-ego-ubiyts/157186”