Зеленський звернувся до Порошенка: Досить бігати за мною по телеканалам і здавати аналізи

Зеленський звернувся до Порошенка: Досить бігати за мною по телеканалам і здавати аналізи

15.04.2019 Новости

Зеленський звернувся до Порошенка: Досить бігати за мною по телеканалам і здавати аналізи — фото

REUTERS / Valentyn Ogirenko

Володимир Зеленський

REUTERS / Valentyn Ogirenko


Кандидат в президенти Володимир Зеленський вважає, що президент України Петро Порошенко повинен зайнятися виконанням своїх обов’язків, а не бігати за ним по телеканалам, займатися здачею аналізів і виступати на стадіоні.

Про це Зеленський заявив у відеозверненні, розміщеному в Facebook.

"Хочу звернутися до людини, яка займає дуже серйозну посаду — посаду президента України. Пан Порошенко, я дуже хочу, щоб ви від "я почув "перейшли до" я зроблю". А саме — посадили вбивць Катерини Гандзюк, посадили Свинарчуків і згадали про те, що ви забули про наших полонених моряків, які зараз сидять за гратами і чекають, поки ви набігаєтеся по каналах в пошуках Зеленського, насдаетесь аналізів всім і накричитеся на стадіоні ", — заявив Зеленський.

За словами Зеленського, "шоумен може стати президентом, а президент, що став шоуменом, це прикро".

"Дебати 19-го — справи кожен день", — заявив Зеленський.

14 квітня кандидат Зеленський відмовився прийти на дебати з президентом Порошенком на стадіон Олімпійський.

Читайте також: Я прийшов — тебе нема. Порошенко подебатував сам із собою на Олімпійському — репортаж НВ

Раніше боксер Володимир Кличко закликав кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського прийти в другій половині дня на НСК Олімпійський для здачі аналізів експертам VADA, які спеціально прибули до Києва.

Президент Порошенко підтримав пропозицію Кличка і здав аналізи експертам VADA.

Зеленський відмовився здавати аналізи експертам VADA.

Здача аналізів на алкоголь і наркотики була однією з умов проведення дебатів, які висунув Зеленський.

5 квітня Зеленський здав аналізи в клініці Євролаб, а Порошенко — в медпункті НСК Олімпійський.

У штабах обох кандидатів висловлювали сумніви в об’єктивності результатів експертизи.Нагадаймо, кандидат у президенти Зеленський звернувся до президента Петра Порошенка з закликом провести дебати на Олімпійському стадіоні і висунув низку вимог, зокрема, щоб кандидати здали аналізи на наявність алкоголю та наркотиків у організмі.

Порошенко погодився на пропозицію Зеленського провести дебати на стадіоні та здав аналізи у лабораторії НСК Олімпійський. Згідно з результатами досліджень, алкоголю та наркотичних речовин у зразках, відібраних у Порошенка, не було знайдено.

Зеленський, у свою чергу, здав аналізи у лабораторії Євролаб, яку пов’язують з його прихильником Андрієм Пальчєвським.Згідно з результатами аналізу, жодних шкідливих речовин в організмі кандидата не було виявлено, однак бланк з результатами був датований "заднім числом".

У Євролабі це пояснили технічною помилкою.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-zvernuvsya-do-poroshenka-dosit-bigati-za-mnoyu-po-telekanalam-i-zdavati-analizi-50016601.html”